fbpx

Teenused

VÄLJA ARENDATUD PIKAAEGSEST KOGEMUSEST


Kinnisvara Sellid usuvad, et võidukate tehinguteni viib hea koostöö, sihikindlus, ambitsioonikus ja laialdane kogemus. KIientidel on erinevaid vajadusi ja selleks, et suudaksime pakkuda parimat lahendust, oleme välja töötanud teenused, mis toetavad erinevaid valdkondi ja võimaldavad tegutseda laiemalt.

KOGEMUS JA SIHIKINDLUS

Kinnisvara ost-müük-üür


Kinnisvara ost ja müük on tehingud, mida elus palju ette ei võeta ning mis võivad jääda õige tähelepanuta. Uue või vähese kogemuse tõttu arvatakse, et pelgalt kuulutuse üles laadimisest ja nortariaalse tehingu kinnitamisest piisab. Meie kogemus näitab aga vastupidist – elamispinna või äripinna ostmine ja müümine nõuab professionaalset lähenemist ja teadmisi ostu- ja müügiturust, dokumentatsioonist ja turundamisest. Meie tuleme sulle appi oma oskuste ja kogemustega ning lahendame kõik tekkivad probleemid, et tehing oleks Sinu jaoks sujuv ning meeldiv.

15 AASTAT KOGEMUST

Ehitus


Soovid müüa, üürida või osta kinnisvara, kuid enne tehingut peaks tegema objektile värskenduse. Teostame objekti korrastusremonte, mis põhinevad 15-aastasel kogemusel.

15 AASTAT KOGEMUST

Arendus


Oled mõelnud, et sooviks omada unistuste kodu? Kuidas küll kõik oma idee panna paberile nii, et ka teostus oleks just nii, nagu soov? Kinnisvara Sellid pakuvad täieliku arendusteenust ideest-teostuseni! Kirjuta meile, et viia oma unistus teoks.

KOGEMUS JA SIHIKINDLUS

Investeeringud


Kinnisvaraportfell on suurepärane võimalus tagada igakuine passiivne sissetulek ning kindlustada oma pensionipõlv. Meie aitame leida just selle õige üüripinna ning kanname hoolt ka kogu halduse üle! Sinul jääb üle vaid otsustada kui palju investeerida ning kas seda teha elukondlikusse kinnisvarasse või ärikinnisvarasse.

15 AASTAT KOGEMUST

Konsultatsioonid


Soovid müüa, üürida või osta kinnisvara, aga ei ole kindel, kuidas seda kõike teha? Tuleme Sulle appi konsultatsiooni näol! Anna meile teada oma soovist ning leiame sinu jaoks parima lahenduse! Oleme olemas igakülgselt abiks ja suudame kliendile leida just talle sobiva lahenduse, pakume välja parimad võimalused ja maandame kõik riskid.

KOGEMUS JA SIHIKINDLUS

Hindamine


Otsid võimalust, kuidas hinnata oma elu- või äripind? Pakume sulle lahendust oma heade koostööpartnerite näol, kes teostavad hindamisi kiiresti ja efektiivselt! Meie partnerite märksõnadeks on põhjalikkus, kvaliteetne teenus ja usaldusväärsus. Võta meiega ühendust, et saada pakkumine.