fbpx

Herki- Sven Sell


Olen Kinnisvara Sellide vanem vend, Herki-Sven, ja ehitusega olen tegelenud juba 16 aastat.

Minu arvamus on, et kinnisvaramaakler peab tundma oma turgu ning oskama kaasa rääkida kindlasti ka ehitusest. Kliendi kõnedele oskab vastata igaüks, kuid tehnilistes küsimustes jäävad paljud hätta.

Enda tugevuseks pean erialast kogemust, suhtlusoskust ja kiiret lahendust leidmist.

Henri-Hannes Sell


Olen Kinnisvara Sellide noorem vend, Henri-Hannes. Olen 26-aastane, elurõõmus ja pealehakkamist täis noormees ning loodan just Sulle pakkuda võimalikult head ja professionaalset kinnisvarateenust .

Maaklerina pean kõige olulisemaks head koostööd ja suhtlemist kliendiga. Minu tugevamaks omaduseks on julgus ja pealehakkamine , millega olen oma elus palju saavutanud.

Kauro Tafitšuk


Kauro Tafitšuk on kõigi ametikohtade tungraud, et viia ellu suurepärased ideid, lahendada kõiki jooksvad probleemid ning olla jõu ja nõuga abiks igal alal. Peamiselt on ta hõivatud turunduse, sotsiaalmeedia ning kujundusega ja muidugi kõigega, mis sinna juurde kuulub.

Svetlana Bondarenko

Kinnisvara müügipartner


Just sel hetkel, kui otsustasin muuta enda elus midagi, pakkus Henri-Hannes mulle koostööd. Ma usun, et elus juhtub kõik õigel ajal. Rohkem kui 20 aastat olen inimestega töötanud ja loonud häid suhteid. Vajaduste väljaselgitamine, positiivsed väljavaadet elus, soov kasvada ja areneda on minu elu moto. Inimeste aitamine on mind elus edasi aidanud.Ka minu jaoks on väga oluline kodu ja mugavus, sest see annab meile turvatunnet.Alati on hea olla tiimis kus kõikide inimeste väärtused ja huvid on sarnased..

Susanna Uusmaa

Kinnisvara müügipartner


Tee Kinnisvara Sellidesse leidsin oma heade pereliikmete kaudu. Näen, et mutualism ühendab meid ning annab edasiviiva jõu! Oma töös tegutsen läbipaistvalt, olen valmis alati leidma vajalikud vastused ja korrektsed lahendused! Alates müüdava kinnisvaraomandi leidmisest kuni üleandmisaktini peab oskama end mõelda nii ostja, müüja, kui ka iga teise osapoole kingadesse, et juhatada neid mugavalt läbi selle teekonna.

PAKKUMISED

KINNISVARA OST-MÜÜK-ÜÜR

Müüa korter Mustamäel


Sõpruse pst 214

Tegemist on 3-toalise korteriga, millele annab lisaväärtust kaks ruumikat rõdu. Korteri juurde kuulub keldriboks. Tänu keskküttele on kommunaalkulud nii suvel kui ka talvel mõistlikud.

Müüa korter Haaberstis


Järveotsa tee 45

Müügile on jõudnud 3-toaline korter Õismäel, mida on uuel omanikul võimalik oma maitse järgi kujundada. Korter koosneb elutoast, kahest ruumikast magamistoast, köögist ja wc/vannitoast. Magamistoast pääseb rõdule, kust avaneb ilus vaade.